شرکت پرتو سازان سلامت سپاهان

شرکت دانش‌بنیان بهیار صنعت سپاهان از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در زمینه تجهیزات پزشکی آغاز نموده است. این شرکت از ساده ترین تا پیچیده‌ترین محصولات پزشکی از جمله محصولات هتلینگ بیمارستانی، چراغ‌های اتاق عمل و دستگاه رادیولوژی، دستگاه سی‌تی‌اسکن و شتابدهنده خطی درمان سرطان را در کارنامه خود دارد. از همین رو این شرکت توانست به فناوری تولید اشعه‌ ایکس با بومی سازی بالای ۹۵ درصد برسد.

در سال ۱۳۹۶ با توجه به نیاز کشور به دستگاه‌های بازرسی کالا جهت مبارزه با قاچاق، شرکت بهیار صنعت شروع به ساخت دستگاه ایکس‌ری کانتینری نمود و توانست در سال ۱۳۹۷ اولین سامانه بازرسی کالای کانتینری را تحت عنوان شرکت دانش‌بنیان پرتو سازان سلامت سپاهان به بهره برداری برساند و تا به امروز موفق به ساخت انواع سامانه‌های بازرسی همچون سامانه‌های بازرسی کانتینری، سامانه‌های بازرسی فرودگاهی، تردد افراد و غیره شد.

این شرکت در تلاش است تا با همت جوانان این کشور به قله‌های فناوری مرتبط با حوزه بازرسی و امنیت اقتصاد دست یابد تا بتواند گامی بلند در جهت رفع نیازهای اساسی کشور بردارد.

محصولات و فناوری ها

سامانه‌های بازرسی کانتینری

سامانه های بازرسی فرودگاهی

سامانه‌های تشخیصی

سامانه‌های رادیوگرافی صنعتی

کاتالوگ محصولات


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.