شرکت مهندسی مدیران تحلیل گر سپاهان

توليد نرم افزارهاي تخصصي

بسياري از شركت ها و سازمان ها با توجه به حجم كاري خود نياز به نرم افزارهايي براي تسريع در روند عملياتي خود دارند. اينگونه نرم افزارها در هر صنعت و در هر گروه كاري متفاوت مي باشد. شما مي توانيد با در اختيار قرار دادن اطلاعات صنعت خود به ما داراي نرم افزاري گرديد كه كاملا اختصاصي در اختيارشما قرار مي گيرد.

مجري نرم افزارهاي تخصصي پايگاه داده بر روي موبايل

موبايلهاي امروزي با بهره گيري از تكنولوژي هاي جديد تبديل به وسيله اي براي انتقال اطلاعات و حتي محاسبات اوليه در عملياتهاي روزمره ما گشته اند. با توجه به پراكندگي و تنوع بسيار زياد تلفنهاي همراه، بي شك ساخت و راه اندازي برنامه هاي اطلاعاتي بر روي اين دستگاه ها نيازمند تيمي مجرب و متخصص مي باشد. شما مي توانيد طرح ها و برنامه هاي مد نظر خود را به ما بسپاريد تا ما نرم افزار مورد نظر شما را در اختيارتان قرار دهيم.

مشاور و مجري در طراحي و پياده سازي سيستم هايPM,CM

يكي از سيستم هاي پركاربرد در كارخانه ها و واحدهاي صنعتي، سيستم تعمير و نگهداري مي باشد. شما مي توانيد در امر تحليل، پياده سازي و طراحي سيستم هاي ذكر شده از متخصصان ما بهره بجوييد.

مشاور و مجري استانداردهاي نرم افزار و امنيت اطلاعات

يكي از مهمترين مراحل تحليل، طراحي و ساخت سيستمهاي نرم افزاري، استفاده از يكاستاندارد جامع مي باشد. استانداردهاي موجود با وجود جامعيت فاقد ويژگي مهم محلي بودن مي باشند. شما مي توانيد در بومي سازي استانداردهاي خود از ما ياري بخواهيد.

طراحي و راه اندازي وب سايت و پرتالهاي سازماني و تجاري

با توجه به وسعت بسيار زياد صنعت طراحي وب و وجود پرتالهاي بسيار متنوع و پيچيده، شما مي توانيد تنها با ارائه نيازها و توقعات خود از يك وب سايت و يا پرتال جامع به ما تنها در انديشه توسعه كار خود باشيد.

مشاور و مجري سيستمهايERP

طراحي و پياده سازي سيستمهايERP نيازمند تيمي كارآمد و با تجربه مي باشد زيرا با توجه به هزينه هاي بالايي كه پياده سازي اين سيستمها دربر مي گيرند، شركت و يا سازمان هزينه كننده توقع دارد بهترين نتيجه نيز نصيب خود نمايد.

مشاور و مجري ورود تكنولوژي هاي جديد

شايد تا به امروز در مورد تكنولوژيهاي بروز و يا نوآوري هاي جديد مطالبي را خوانده و يا در مورد آنها مطالبي شنيده باشيد. اگر ميخواهيد در صنعت خود از نوآوري ها و تكنولوژي هاي جديد استفاده نماييد، حتما با ما تماس بگيريد.

محصولات و فناوری ها

1-نرم افزار هوشمند مدیریت دام (تغذیه /بهای تمام شده/ فنی) 2-در حوزه گاو شیری / دام سبک (بزو گوسفند) 3- کشاورزی (باغ/زراعت/آبزیان/گلخانه)

  • نام مدیرعامل: محمد وکیلی
  • سایت: https://m888.ir
  • تلفن: 03134401393
  • ایمیل: ac.modiran@gmail.com
  • آدرس:

    اصفهان، خیابان رباط دوم، بلوار گل محمدي، مرواريد 1، پلاك 90


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.