شرکت پارسیان رزین آمود اسپادانا

شرکت پارسیان رزین آمود اسپادانا از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در بازار سنگ و ساختمان آغاز کرده است. این شرکت توسط کادر متخصص و پویا با استفاده از فرمولاسیون‌های اختصاصی و امکانات توسعه یافته، توانسته است تولید‌ات خود را با نام تجاری +Q با کیفیتی برابر و بالاتر از شرکت‌های مطرح بین المللی همراه با قیمت‌های رقابتی در ایران و خاورمیانه به صنعتگران و مشتریان گرامی ارائه نماید.

 شرکت پارسیان رزین آمود اسپادانا با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در صنعت رزین، به واسطه نیروی توانمند و مجرب خود، با شناخت کامل فرآوری سنگ از لحاظ علمی و فنی، که از طریق مطالعه و تجربه در صنایع مربوطه به دست آورده است، توانسته احتیاج صنعتگران را شناخته و با دانش به روز خود، محصولاتی با نام تجاری +Q برای سنگ های گوناگون، متناسب با شرایط آب و هوایی و عملیاتی مختلف، همچون محیط های باز و بسته، کوره های طبقاتی خطی و چرخ های دستی، در اختیار مشتریان ارجمند خود قرار دهد.

محصولات و فناوری ها

رزین های اپوکسی مخصوص فراوری سنگ با استحکام و شفافیت منحصر به فرد


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.