شرکت ویرا صنعت دایان

شرکت ویرا صنعت دایان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تحت برند تجاری ساروین فعالیت خود را در اسفند ۱۳۹۹ توسط جمعی از کارشناسان حوزه‌های متفاوت مهندسی در زمینه هوشمندسازی فرآیندهای محیط کار با فناوری RFID  شروع نمود.

این مجموعه، با هدف طراحی ساختارهای هوشمند براساس تکنولوژی RFID جهت برطرف‌سازی نیازهای صنایع مختلف اعم از انبارداری هوشمند، اموال داری هوشمند، پارکینگ هوشمند، کنترل تردد پرسنل و…  شروع به کار کرد. طراحی و ساخت آنتن و گیت‌های UHF با بهره و مشخصات متفاوت از جمله فعالیت‌های صورت گرفته شرکت از زمان تاسیس تاکنون است. 

مأموریت ساروین، ارائه راهکارهای هوشمندسازی در سرتاسر کشور برای صاحبین کسب و کارها و اصناف و مشاغل مختلف با استفاده از فناوری RFID و روش های نوین هوشمندسازی توسط افراد متخصص حوزه های الکترونیک، کامپیوتر، هوش مصنوعی، مهندسی صنایع و... به منظور بومی سازی روش های هوشمندسازی و رفع نیازهای داخلی و خارجی است. در راستای انجام این مأموریت، ساروین هوشمند متعهد شده است اصول مشتری مداری و حفظ کیفیت را رعایت نموده و با تکیه بر اخلاق حرفه ای کسب و کار، سرعت عمل، دقت و کیفیت مسئولیت خود را به عنوان شرکتی با تفکر جهانی با بهترین و مناسب ترین راهکارهای هوشمندسازی به انجام رساند.

محصولات و فناوری ها

آنتن‌های RFID

گیت RFID

ریدر RFID

انبارداری هوشمند

اموال داری هوشمند

کنترل تردد پرسنل

اجرای خط تولید هوشمند

اجرای نگهداری و تعمیرات هوشمند

و…

  • نام مدیرعامل: ساسان ریاحی دهکردی
  • سایت: www.saarvinsolutions.ir
  • تلفن: 03133932290
  • ایمیل: info@saarvinsolutions.ir
  • آدرس:

    اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ساختمان ابوریحان


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.