شرکت نیک‌اندیشان نوآور اینترنت اشیا ۱۴۰۰

شرکت نیک‌اندیشان نوآور اینترنت اشیاء ۱۴۰۰ با سال ها تجربه در زمینه ساخت سنسور و تجهیزات ابزار دقیق و سیستم‌های اتوماسیون صنعتی توانسته است در جهت رفع نیازهای اساسی کشور در زمینه‌های صنعتی و پزشکی گام‌های‌ موثری بردارد.

دوربین حرارت‌سنج با استفاده تکنولوژی مادون قرمز، درجه‌ی حرارت بدن افراد را زیر یک ثانیه از فاصله ی ۴۰ الی ۶۰ سانتیمتری اندازه‌گیری و روی صفحه نمایش خود نشان می دهد.

دقت بالای اندازه‌گیری دوربین حرارت‌سنج و کالیبره‌شدن اتوماتیک در محیط‌های‌ مختلف از بارزترین ویژگی‌های این دوربین می‌باشد.

نصب سریع و عدم نیاز به اپراتور جهت استفاده  از این دوربین حرارت سنج جهت اندازه گیری تب‌ باعث بالا رفتن ضریب  اطمینان و کاهش ریسک انتقال بیماری‌های‌ ویروسی خواهد بود .

این دوربین حرارت‌سنج به هیچ سخت‌افزار و نرم‌افزار جانبی نیاز ندارد و  علاوه بر نمایش‌ درجه‌ی تب‌ روی نمایشگر خود دارای دو نشانگر سبز و قرمز نیز می باشد که در صورتیکه تب‌ فرد از ۳۸ درجه بالاتر باشد نشانگر قرمز به همراه بوق ممتد و اگر پایینتر از این عدد باشد نشانگر سبز روشن خواهد شد، که البته این عدد نیز قابل تنظیم می‌باشد. همچنین این دوربین می تواند با اتصال به گیت ورود مانع عبور افراد با تب بالا از گیت شود.

از آنجاییکه این دوربین حرارت سنج قابلیت اتصال به باتری‌ و فندکی خودرو را دارد، می توان از آن در جاده ها و فضاهای باز نیز استفاده کرد.

محصولات و فناوری ها

1- طراحی و تولید دوربین حرارت سنج بدن مدل ترمولیما

2- سامانه مدیریت بلادرنگ حوادث در بستر اینترنت اشیاء

3- سیستم اتوماسیون کاملا اتوماتیک پارکینگ‌های مکانیزه آسانسوری و روتاری

  • نام مدیرعامل: منصور بشیرنیا
  • سایت: www.thermolima.com
  • تلفن: 02144058387
  • ایمیل: iot1400.co@gmail.com
  • آدرس:

    تهران.خ سهروردي شمالی- خ خرمشهر خ عربعلی- کوچه هفتم پلاک7


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.