شرکت موج مدرن اسپادانا

آزمایشگاه نور سنجی شرکت موج مدرن اسپادانا در جهت افزایش کیفیت سیستم روشنایی خودرو با استفاده از به روزترین الزامات اجباری سیستم روشنایی خودرو که شامل الزامات ایمنی و عملکرد هستند خط مشی کیفیت خودرا به شرح زیر بنا نهاده است:

  • افزایش رضایت مشتری به عنوان عامل اصلی در نحوه اجرای فعالیت های آزمایشگاهی
  • حفظ و ارتقا سطج کیفیت خدمات آزمایشگاهی
  • کلیه کارکنان مرتبط با انجام آزمون خود را با مستندات کیفیت آشنا میسازند و خط مشی ها و روش های اجرایی را در کارخود رعایت میکنند.
  • ارتقا سطح علمی ، دانش فنی وانگیزش کارکنان آزمایشگاه از طریق ارایه آموزش مستمرو موثر
  • بهبود مستمردرحوزه سطح کیفی و فنی آزمایشگاه شامل تجهیزات ؛مواد؛پرسنل و کلیه بندهای ذکرشده در استاندارد 17025

جهت حصول به موارد فوق آزمایشگاه گروه صنعتی موج مدرن اسپادانا با اعمال سیستم مدیریت کیفیت مربوط به آزمایشگاه ها کارکنان و سرپرست آزمایشگاه خود را ملزم و متعهد میداند دانش فنی خود را به شکل مستمر افزایش دهد.

همچنین مدیر ارشد آزمایشگاه موج مدرن اسپادانا از طریق این بیانیه، صراحتاً اعلام می‌دارد كه آزمایشگاه و كاركنان آزمایشگاه از هر گونه فشار داخلی و یا خارجی كه تأثیر منفی بر كیفیت نتایج آزمون می‌گذارد، به دور می‌باشند و این آزمایشگاه کلیه فعالیتهای خود را با تأكید بر حفظ اسرار و بدون تبعیض و به صورت كامل و بر طبق اصول حرفه‌ای و اخلاقی انجام می‌دهند. حفاظت از اطلاعات مشتریان جزء قوانین اولیه این آزمایشگاه‌ می‌باشد.

به همین منظور مدیر ارشد آزمایشگاه‌ مسئول استقرار سیستم مدیریت كیفیت و برآورده‌سازی الزامات استاندارد ISO /IEC 17025 جهت اطمینان از اجرای صحیح آزمون‌ها، در این آزمایشگاه می باشد. مدیر ارشد آزمایشگاه، مدیر کیفیت و مدیر فنی را متعهد می داند که سیستم مدیریت کیفیت را پیگیری نموده و الزامات استاندارد ISO/IEC 17025 را در آزمایشگاه برآورده و از آن تبعیت نمایند. مدیر ارشد متعهد می‌گردد منابع لازم فنی،‌ آموزشی و انسانی را برای استقرار این استاندارد فراهم نماید.


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.