شرکت مهندسی طب تجهیز پایا

شرکت مهندسی طب تجهیز پایا در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید و با تولید اولین نسل از دستگاه‌های فشار منفی (NPWT) خود را به عنوان اولین تولیدکننده تجهیزات پزشکی پیشرفته در ترمیم زخم به سیستم درمانی کشور معرفی کرد. این شرکت این روش را به عنوان یکی از موثرترین راه‌های ترمیم زخم در دنیا که قبل از این تنها در دست شرکت‌های بزرگ ایالات متحده آمریکا و بعضی از کشورهای اروپایی بود.با همکاری مهندسان جوان ایرانی به میهن اسلامی وارد کند، تا مردم عزیز ایران زمین بتوانند هنوز هم با پاهای خود قدم بردارند. اکنون شرکت مهندسی طب تجهیز پایا به این موفقیت نایل شده است که دستگاه‌های NPWT دنیا را در مدل‌ها و کاربردهای گوناگون به همراه تجهیزات جانبی مربوطه تولید کرده و از انحصار شرکت‌های بزرگ آمریکایی و اروپایی خارج نماید.

محصولات و فناوری ها

طراحی، تولید و ساخت تجهیزات پزشکی پیشرفته در ترمیم و بهبود زخم شامل سیستم وکیوم تراپی زخم ( شامل انواع دستگاه‌ها و اکسسوری‌ها)

  • نام مدیرعامل: مینا لکیان
  • سایت: www.npwtpaya.com
  • تلفن: 03133931307
  • ایمیل: info@npwtpaya.com
  • آدرس:

    اصفهان، خیابان امام خمینی، شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، بلوک A310، طبقه اول


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.