شرکت مهندسی بازرگانی آریا نفت آذر آپادانا (آناکو)

تامین واردات مدیریت صادرات دانش بنیان EMC

شرکت مهندسی بازرگانی آریا نفت آذر آپادانا (ANAACO) با اتکا به تجارب اجرایی و مدیریتی دو دهه گذشته در صنایع مختلف تامین کننده تجهیزات و کالاهای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع تولیدی می باشد. خط و مشی این شرکت تسریع در تامین کمی و کیفی اقلام مورد نیاز صنایع و فن آوری جهت بومی سازی و تولید تجهیزات و قطعات صنعتی با بهره گیری از تجارب متخصصان و محققان می باشد. در بخش مهندسی باتوجه به تجارب متخصصان این شرکت امکان ارایه خدمات مشاوره، طراحی و مهندسی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع تولیدی را دارا می باشد.

شرکت آناکو با اخذ نمایندگی شرکت‌های RVB ENERGY,EUROSKY,SCHMETEZ, LANGE,NETIS و دفاتر و همکاران خود در کشورهای هلند، آلمان، هنگ کنگ، چین، امارات متحده عربی و عراق امکان ارائه محصولات از سازندگان و تولیدکنندگان معتبر جهان، در قالب قراردادهاي ارزي و ریالی فراهم آورده است و در زمینه صادرات و واردات نیز فعالیت می نماید. همچنین با توجه به پذیرفته شدن این شرکت به عنوان شرکت مدیریت صادراتی (EMC) توسط کریدور توسعه صادرات، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان توسعه تجارت ایران فعالیت خود را در راستای صادرات محصولات دانش بنیان توسعه بخشیده است و با توسعه روابط تجاری بین الملل نظیر ایجاد دفاتر، شبکه بازاریابی و فروش بین المللی امکان معرفی، بازاریابی و فروش محصولات دانش بنیان و صنعتی را فراهم آورده است.

محصولات و فناوری ها

محصولات صنعتی (‍‍‍‍‍‍‍‍پمپ‌های صنعتی و شناور و موتور)

تولید لوله‌های پلی اتیلن، ربات بازیافت هوشمند خورشیدی و کارگاه تولیدی محصولات فلزی صنعتی

انواع لوله اتصالات 

انواع ولو و فلنج و شیرآلات

تجهیزات و ابزار دقیق

انواع نوار عایق و پرایمر

انواع بست و ساپورت

تجهیزات ایمنی و حفاظتی

دستگاه آندوسکوپ صنعتی 

  • نام مدیرعامل: مجید شکریان دهکردی
  • سایت: www.anaaco.com
  • تلفن: 031-32750988-9
  • ایمیل: anaaco1@yahoo.com
  • آدرس:

    خیابان کاوه، پل چمران، خیابان اشراق شمالی، نبش کوچه 14گلستان، مجتمع اداری دلتا1، طبقه2 واحد4


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.