شرکت مهرانديشان پارسي مانا

سبک زندگی غلط در جوامع پیشرفته امروز شامل تحرک پایین و استفاده از فست فودها، آلودگی هوا، مصرف شکر و شیرینیجات و … موجب کاهش قلیاییت خون و اسیدی شدن آن می باشد که نتیجه اسیدی شدن خون بیماری هایی مثل چاقی، فشار خون،‌ دیابت، سرطان و … می باشد.

استفاده از آب قلیایی با توجه به آنکه ضد حالت اسیدی در بدن است کمک شایانی در جلوگیری از بیماری های گفته شده می نماید.

• آب قلیایی دارای مقادیر زیادی آنتی اکسیدان است که موجب جلوگیری از سرطان و پیری زودرس می باشد.

• یکی از مهمترین مواد مصرفی روزانه ما در زندگی آب می باشد. تحقیقات مختلف نشان داده است که آب های معمول شهری و حتی دستگاه های تصفیه آب به علت مواردی همچون عبور از لوله ها و نیز فشار ناشی از پمپ ها از حالت طبیعی خود در طبیعت خارج می شوند و به این صورت قدرت واکنش پذیری آن ها بسیار کاهش می یابد واصطلاحا از آن به عنوان آب مرده و غیر شش ضلعی (آب اورتو) یاد می شود. بدن انسان در زمان کودکی و جوانی توانایی بالایی در اصلاح آب مصرفی و تبدیل آن به آب با واکنش پذیری بالا یا آب شش ضلعی(اصطلاح علمی آب پارا) دارد اما با افزایش سن و به علت بروز برخی بیماری ها بدن قدرت خود را در تبدیل آب مرده به آب زنده از دست می دهد و این عامل موجب عدم آب رسانی مناسب و در نتیجه املاح رسانی نامناسب در بدن می شود که تاثیر این امر موجب تشنگی سلول ها در بدن و ایجاد بیماری هایی مانند سنگ کلیه،بیماریهای گوارشی و چاقی و  … خواهد بود. وقتی آب رسانی مناسب در بدن انجام نمی گردد حتی قدرت قرص و دارو هم در درمان بیماری بشدت کاهش می یابد و این امر موجب عدم درمان بیماری با توجه به مصرف دارو خواهد بود. گواه این نکته افراد بیماری زیادی هستند که وقتی داروی خود را با آب زنده مصرف کرده اند بیماری آن ها به سرعت بهبود یافته است.

شرکت مهراندیشان پذیرفته شده در شرکت‌های دانش‌بنیان با استفاده از متخصصین داخلی مجرب و با شعار مهر به یکدیگر، سلامتی و تندرستی پا به عرصه تولید و عرضه دستگاه‌های ارتقای زندگی بشریت گذارده است در راستای تحقق این امر تحقیق و توسعه از مهمترین و زیربنایی‌ترین ابزار کاربردی در این گروه می‌باشد.

محصولات و فناوری ها

فناوری‌های نوين اصلاح آب

تجهيزات پزشكی

محصولات سلامتي بخش

  • نام مدیرعامل: حميد مهرجو
  • سایت: WWW.ALKALINEWATER.IR
  • تلفن: 0313730095
  • ایمیل: MEHR313@GMAIL.COM
  • آدرس:

    اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، كوچه 7، مجتمع كوثر، واحد 102


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.