شرکت مدیریت تجارت بین‌الملل دانا سپند

رسالت هلدینگ دانا سپند ایجاد زنجیره کامل تأمین در فرآیند صادرات است. با اقدام به واردات مواد اولیه و نیازهای اساسی تولیدکنندگان شیرینی، شکلات، بیسکوئیت، تولید بیسکوئیت و صادرات این محصول توانسته زنجیره تأمین این صنعت را تکمیل نماید. این هلدینگ با دارا بودن تیم قدرتمند بازاریابی- فروش و وجود دفاتر خارجی خود، خدمات فروش و تحقیقات بازار را به شرکت‌های کوچک و متوسط ایرانی برای ورود و گسترش تجارت در بازار خاورمیانه، اروپا و کشورهای غرب آفریقا در دستور کار دارد.

هلدینگ دانا سپند یکی از موفق‌ترین شرکت‌های خدمات مدیریت صادرات در ایران است که با احراز گرید مدیریت صادرات از سازمان توسعه تجارت، بستری مناسب جهت واردات و صادرات محصولات شرکت‌های ایرانی به بازارهای جدید را ایجادکرده است. همراه با خدمات تخصصی مدیریت تجارت، فاصله مرزی بین المللی بین تولیدکنندگان و خریداران خارجی را کاهش داده و با شناخت فرصت‌ها وتهدیدهای کسب و کار شرکاء تجاری خود؛ موفقیت داخلی ایشان را به موفقیت بین المللی تبدیل خواهد نمود.

محصولات و فناوری ها

ارایه خدمات تجارت بین‌الملل یه کسب و کارهای دانش‌بنیان

مشارکت در ساخت، تأمین و صادرات محصولات مبتنی بر صنایع غذایی

  • نام مدیرعامل: محمدرضا غفراللهی
  • سایت: www.dana-holding.com
  • تلفن: 02172856000
  • ایمیل: hello@dana-holding.com
  • آدرس:

    اصفهان، شیخ صدوق شمالی، روبروی شیخ مفید، کوچه شهید نوراللهی، ساختمان آیریک طبقه 5، واحد 504


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.