شرکت فنی و مهندسی گیتی سازان باتاب

گیتی هوم یکی از جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان می باشد که فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات به روز ساختمان، در زمینه طراحی و اجرا با تاکید بر دانش فنی و بهینه‌سازی فرآیند انتخاب متخصصان و خدمات متنوع در جهت تسهیل دسترسی به کلیه خدمات طراحی و اجرای پروژه های عمرانی آغاز نموده است. هدف گیتی هوم بسترسازی مناسب برای ارائه قیمت‌های رقابتی، ایجاد فضای مساعد برای مقایسه و انتخاب آگاهانه و همچنین ایجاد دقت، سرعت، اعتماد و امنیت بیشتر برای مشتریان می‌باشد. گستره خدمات ارائه شده در سامانه هوشمند درخواست خدمات گیتی هوم بسیار وسیع می باشد و با ارائه خدماتی نظیر ارائه خدمات متنوع مهندسی در زمینه عمران و ساخت و ساز، شامل آیتم های مربوط به طراحی، اسکلت، نازک کاری ساختمان، بازسازی و مقاوم سازی، ارائه مصالح مورد نیاز ساختمانی، تجهیزات و تاسیسات ساختمانی، دکوراسیون داخلی و همچنین مطالب علمی و اجرایی مورد نیاز در حوزه ساختمان می باشد. همچنین گیتی هوم فضایی مناسب جهت شناخت، بررسی، مقایسه، نمایش قیمت و فروش آنلاین خدمات و مصالح متنوع ساختمانی است که مصرف کنندگان را به تولید کننده و شبکه‌ی فروش اصلی با بهترین کیفیت و اطلاعات بروز متصل کرده و فرصتی برای همه تولیدکنندگان مصالح صنعت ساختمان فراهم می کند تا بصورت رقابتی و آنلاین با بازار مصرف در ارتباط باشند و محصولات خود را بدون واسطه عرضه نمایند.

گیتی هوم حاصل تلفیق تجربیات سالها فعالیت در صنعت ساختمان، تولید مصالح ساختمانی و فناوری اطلاعات می باشد که با نگرشی نوین بستری برای مردم و به خصوص فعالان صنعت ساختمان فراهم کرده تا با صرف کمترین زمان، همه اطلاعات فنی لازم و بهترین قیمت های موجود در بازار را در اختیار داشته باشند تا ضمن مقایسه ی آنلاین انواع مصالح ساختمانی و خدمات مهندسی و پیمانکاری حوزه ی ساختمان، از طریق عرضه کننده اصلی به کالا یا خدمت مورد نظر دسترسی پیدا کنند و بتوانند مصالح ساختمانى مورد نیاز خود را بصورت آنلاین مستقیما از تولید کنندگان اصلى خرید کنند. همچنین گیتی هوم فضای مناسبی برای سنجش نظرات مشتریان و کیفیت خدمات ارائه‌شده توسط متخصصین می‌باشد. گیتی هوم در واقع یک استارتاپ کاملا هوشمند و بی نظیر در زمینه خدمت رسانی در حوزه ساختمان و ساخت و ساز می باشد که با نگرش ارائه خدمات سریع، با کیفیت و ارزان فعالیت خود را آغاز کرده است. تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه گیتی هوم می باشد که در اتاق فکرهای فوق العاده جذاب این مجموعه، توسط مهندسین مجرب و خوش ذوق، طراحی و برنامه نویسی شده و هم اکنون در چند استان فعالیت دارد که این فعالیت به سرعت در حال توسعه به استان های دیگر می باشد.

خدمات مهندسی

خدمات طراحی 

بهینه سازی

مدیریت پروژه

مقاوم سازی

نظارت بر اجرا

مشاوره

خدمات بیمه ای

محصولات و فناوری ها

مصالح ساختمانی

نازک کاری

دکوراسیون داخلی

تاسیسات مکانیکی و برقی

  • نام مدیرعامل: محمدرضا ملائي
  • سایت: gitihome.com
  • تلفن: 031-33931065
  • ایمیل: gitihome@gmail.com
  • آدرس:

    اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی،ساختمان فن آفرینی ۲، واحد ۲۳۶


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.