شرکت برآورد ارزش ایرانیان

معرفی شرکت:

شرکت برآورد ارزش ایرانیان با هدف شناسایی و ارزش گذاری دارایی‌های نامشهود بنگاه‌های اقتصادی با استفاده از مدل‌های استاندارد و رویکردهای ارزشیابی تخصصی برای حوزه‌های مختلف کسب و کار تاسیس گردیده است. از آنجا که میزان دارایی‌های نامشهود و مالکیت فکری، تاثیرات قابل توجهی بر فعالیت و ارزش بنگاه‌های اقتصادی دارد، مجموعه موسسین، کارشناسان و مشاوران این شرکت، متشکل از کارشناسان رسمی دادگستری و خبرگان رشته‌های مختلف کسب و کار، در تلاشند تا با مبنا قراردادن اصل رعایت امانت حرفه‌ای، بنگاه‌های اقتصادی را در مدیریت دارایی‌های نامشهود و توسعه نام تجاری یاری دهند. 

رسالت ما:

امروزه آگاهی از میزان ارزش دارایی های نامشهود بنگاه های اقتصادی یک ابزار استراتژیک محسوب می شود و مدیریت آن جزء لاینفک فعالیت های استراتژیک سازمان می باشد. در این راستا شناسایی، ارزیابی و ارائه رویکردهای تخصصی و واقع بینانه برای ارزش گذاری دارایی های نامشهود بنگاه های اقتصادی رسالت ماست.

خدمات شرکت:

  ·حوزه ارزش گذاری:

1-ارزش گذاری برند

2- ارزش گذاری دارایی های معنوی

3-ارزش گذاری استارت آپ

4-ارزش گذاری حقوق مالکیت معنوی

5-ارزش گذاری طرح ها و پروژه ها

·استراتژی و برنامه‌های توسعه برند:

1-معماری برند

2-فرآیندهای مدیریت استراتژیک برند

3-روش های توسعه استراتژیک برند

4-ارزیابی و ارزش یابی سهم برند

5-ردیابی وضعیت برند

·حوزه حقوقی و قانونی:

1-هزینه خرید برند

2-کارشناس در محاکم فضایی

3-ممیزی حقوق مالکیت معنوی

4-پشتیبانی از دعاوی قضایی و حل اختلاف    

·ارزش گذاری سهام:

1-ارزش گذاری سهام شرکت های سهامی خاص

2-ارزش گذاری سهام شرکت های سهامی عام

3-ارزش گذاری سهام شرکت های تازه تاسیس

4-ارزش گذاری سهام شرکت های سهامی خاص

5-ارزش‌گذاری ادغام و تفکیک شرکت‌ها

ارزش‌های بنیادین شرکت:

شرکت برآورد ارزش ایرانیان دارای اعتقادات و ارزش هایی است که به هیچ عنوان تحت تاثیر و تغییر در هیچگونه شرایطی قرار نخواهد گرفت و با وجود هر تغییراتی که در دنیای اطراف وجود دارد همچنان ثابت خواهد ماند. و همچنان به عنوان راهنمای دائمی شرکت مد نظر قرار می گیرد و همواره سعی بر آن است تا ارزش های در نظر گرفته شده، دارای اصول و چارچوب هایی باشند که تمام سازمان به آن وفادار بوده و فراتر از هر قانون و قاعده ای قرار گیرند. همچنین تمام استراتژی ها، برنامه ها و اقدام ها با رعایت این ارزش های کلیدی تنظیم و اجرا شوند.

ارزش های بنیادین شرکت عبارتند از:

1-استقلال و صداقت حرفه ای

2-تعهد به تخصص گرایی

3-تمرکز بر واقعیت های فضای کسب و کار کشور همراه با مبنا قرار دادن اصول علمی

4-رعایت کامل قوانین و مقررات و همراهی با برنامه های ملی

5-کیفیت و نوآوری در حوزه تخصصی شرکت

ارزش گذاری شرکت‌های دانش‌بنیان

اهمیت دارایی های نامشهود در جوامع و اقتصاد امروز به شدت افزایش یافته است و به تبع آن ارزیابی، ارزشگذاری و مسائل حقوقی و قانونی و دعاوی مرتبط با آن به طور روز افزونی گسترش پیدا کرده است. این امر یکی از اجزای اصلی و لاینفک هر تصمیم یا سیاست گذاری برای رونق اقتصادی و حفظ حقوق مخترعان، مبتکران، فعالان اقتصادی و حقوق عامه به ویژه در حوزه کسب و کارهای دانش بنیان، نوپا و فناورانه شده و از حساسیت و ظرافت خاص و روز افزونی برخودار  و نیازمند تخصص و صلاحیت ویژه است. در این راستا مجموعه موسسین و مشاوران شرکت برآورد ارزش ایرانیان با توجه به بیش از یک دهه سوابق مرتبط در حوزه کسب و کارهای دانش بنیان به عنوان افرادی که سال ها خدمات متعدد تخصصی به شرکت های دانش بنیان از مرحله تاسیس تا توسعه ارائه می نموده اند، همکاری برای بومی سازی و رفع نیازهای ارزش گذاری و شناسایی دارایی های نامشهودو مسائل حقوقی مرتبط با این حوزه را به عنوان یکی از مهم ترین اهداف استراتژیک شرکت در نظر گرفته و سعی بر آن دارند تا به موازات ارائه خدمات جاری و تخصصی خود در حوزه ارزش گذاری دارایی های نامشهود بر موضوعات زیر تمرکز نموده تا بتوان بخشی از نیازهای مربوطه به ارزش گذاری دارایی های نامشهود این بخش از اقتصاد کشور را (اقتصاد دانش بنیان) مرتفع نمایند.

1-تلاش علمی و عملیاتی برای رشد و ارتقای دانش و تولید محتوای علمی و تدوین استانداردها در زمینه ی ارزش گذاری دارایی های نامشهود در حوزه اقتصاد دانش بنیان شامل: آموزش، پژوهش، ترویج و جذب امکانات مراکز علمی و دانشگاهی و کار آفرینان و فن آفرینان بخش خصوصی و به روز رسانی دانش و توسعه حرفه ای کارشناسان مرتبط

2-همکاری با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری برای طرح موضوعات تخصصی ویژه و تلاش برای ارائه روش های علمی و عملی لازم در حوزه های مربوط به دارایی های نامشهود شرکت های دانش بنیان و انتشار نتایج آن از طریق انتقال تجربیات و آموزش مشترک، برگزاری همایش ها و نشست های مشترک، حمایت از پایان نامه های دانشگاهی در زمینه دارایی های نامشهود، حمایت محققان و مولفان و مترجمان کتب و مقاله های علمی و ترویجی در حوزه دارایی های نامشهود.

3-تلاش برای قوام بخشی و توسعه زیر ساخت های لازم برای ارزش گذاری دارایی های نامشهود از طریق موسسات و نهاد های حقوقی و در قالب شخصیت حقوقی به جای ارزیابی های انفرادی یا ترکیبی از چند کارشناس به منظور رشد و ماندگاری دانش ارزیابی دارایی های نامشهود و انتقال تجربیات علمی و عملی به نسل های بعدی.

محصولات و فناوری ها

1-خدمات حسابرسی داخلی و تحلیل های مالی

2-خدمات ارزش گذاری

3-خدمات برنامه ریزی استراتژی و برنامه های توسعه برند

4-خدمات ارزش گذاری سهام

5- خدمات حقوقی و قانونی


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.