شرکت ایده آوران ارتباطات فهام ایرانیان (باروان)

پیوند کارآمد صنعت و بازار از مهمترین نیازهای کشور در زمینه‌ی حمل و نقل است. پیچیدگی سیستم باردهی و باررسانی به دلیل فقدان یک سیستم مدرن، فرسودگی ناوگان و توزیع ناعادلانه و بسیاری دیگر از این دست، معضلات را پدید آورده است.

راه حل این مسایل ارتباط هوشمند ناوگان بر بستر فناوری ارتباطات و اطلاعات است. شرکت ایده‌آوران ارتباطات فهام ایرانیان، با بهـره‌مندی از اندیشمندانـی نخبه و نوآور در زمینه‌های فناوری اطلاعات و حمل ونقل، پس از ماه ها کار کارشناسی، با یک نیازسنجی دقیق و علمی بر پایه‌ی تحقیقات میدانی و مکتوب، سامانه‌ی هوشمند باروان را طـراحی و در تراز ملّی تقدیم کرده است.

باروان با پشتیبانی ۲۴ ساعته‌ی آنلایـن و آفلاین با دقتی بسیار بالا و ارائه‌ی راه حل‌های بکر و اقتصادی، درصدد است خواسته‌های رانندگان، صاحبان بار و شرکت‌های باربری را به طورکامل پاسخ دهد؛ به عبارت دیگر بـاروان پشتیبانِ بهتـرین کیفیت جـا بـه جـایی بـار است. ایـن محصول بیـن صـاحبان بـار، کامیـون‌داران، راننـدگان و شـرکت‌های حمـل و نقـل به روش‌های گـوناگـون پلـی برقرار می‌گند تا در یـک ساز و کار بـرد- برد هر دو طـرف عرضـه و تقاضا در بـازار با یکد‌‌‌یگر ارتباط هوشمند بـرقرار کنند.

چشم‌انداز این شرکت ارائه ی اطلاعات ارزشمند مربوط به صنعت حمل ونقل و خلق راه حل‌های بکر مبتنی بـر علم روز است. در افق باروان تعریف شده که  با تکیه بر فناوری منحصر به فرد خود، پایگاه‌های ارتباط و اطلاعات را در یک هم‌افـزایی هوشمند گسترش دهد تا چـرخه‌ی سودمندی بین رانندگان و صاحبان وسیله‌ی نقلیه و همچنین صـاحبان کـالا و شـرکت‌هـای حمل و نقل شـکل گیـرد. برای داشتن صنعت حمل ونقلی پویا و به روز می‌بایست ابـزارهای مورد نیاز را توسعه داد که بـاروان چنین کرده است.

سامانه هوشمند حمل بار

باروان یک سامانه اعلام بار و حمل بار است. در این سامانه صاحب کالا به راحتی اعلام بار کرده و بار خود را در معرض دید و انتخاب هزاران راننده کامیون از سراسر کشور قرار می دهد.


  • نام مدیرعامل: صابر فاضل
  • سایت: www.bar1.ir
  • تلفن: 02191071106
  • ایمیل: info@bar1.ir
  • آدرس:

    اصفهان، نجف آباد، ابتدای خیابان شریعتی، مجتمع تجاری اداری نیایش، واحد 23


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.