شرکت امن پردازش هوشمند فرداد

درباره فرداد

شرکت امن پردازش هوشمند فرداد با تکیه بر دانش، تخصص و مهارت نیروهای خود آماده ارایه خدمات امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات به  سازمان‌ها و کسب و کارهای هوشمند است. تیم فرداد متشکل از جمعی از نخبگان دانشگاهی و متخصصین با تجربه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور است. این مجموعه تجربه بیش از 10 سال فعالیت در ارایه خدمات و محصولات امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح کشور را با خود به همراه دارد.

فرداد امنیت، اطمینان، اعتماد

شرکت دانش بنیان فرداد، با شعار بستری امن برای زیست سایبری هوشمند، تمرکز خود را بر روی ارتقا امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان‌های کشور قرار داده است و با تلاش در جهت ارایه با کیفیت خدمات و محصولات خود، امنیت، اطمینان و اعتماد را برای سازمان‌های مشتری به ارمغان می‌آورد.

فربد

سامانه مدیریت وصله فربد، یک راهکار پیشگیرانه‌ی قدرتمند به منظور جلوگیری از وقوع حوادث سایبری در سازمان است. این سامانه با به‌روز نگه‌داشتن نرم‌افزارهای نصب شده و همچنین سیستم‌عامل‌ها، به عنوان یکی از حلقه‌های اصلی فرآیند مدیریت آسیب‌پذیری در سازمان محسوب می‌شود. این سامانه با فراهم ساختن بستری امن، امکان مدیریت نصب خودکار وصله‌های امنیتی سیستم‌عامل و بروزرسانی برنامه‌های کاربردی در شبکه سازمان را ایجاد می‌نماید. مدیریت متمرکز و یکپارچه‌ی نصب وصله‌ها بدون نیاز به اینترنت و بدون ایجاد اختلال در پهنای باند شبکه داخلی سازمان از ویژگی‌های این سامانه محسوب می‌شود.

سدید

سامانه سدید (سامانه دفاع یکپارچه DDoS) با ارایه راهکاری خودکار، مقیاس‌پذیر و با قابلیت اطمینان بالا، ضمن تشخیص حملات منع سرویس در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به مقابله و کاهش اثرات ناشی از این حملات می‌پردازد. راه حل سدید، این قابلیت را دارد که به صورت برخط و در یک نقطه متمرکز، ترافیک را پالایش و تصفیه نماید یا اگر ترافیک به حدی است که نیازمند یک مرکز مجزا و اختصاصی برای پالایش و تصفیه ترافیک وجود داشته باشد، ترافیک را به مرکز پالایش کارآمد و قابل اطمینان هدایت کند تا از جریان یافتن ترافیک قانونی در شبکه سازمان هدف اطمینان حاصل گردد.


محصولات و فناوری ها

خدمات و محصولات امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات

سامانه مدیریت وصله‌های رایانه‌ای

سامانه مقابله با حملات منع سرویس توزیع شده

خدمات ارزیابی امنیتی برنامه‌های کاربردی

  • نام مدیرعامل: سید علی سنایی
  • سایت: fardaadco.ir
  • تلفن: 03133931155
  • ایمیل: info@fardaadco.ir
  • آدرس:

    شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ساختمان شیخ بهایی، واحد 230


اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.