پنل گفتگوی فناورانه با عنوان "نقش شرکت‌های دانش‌بنیان در تاسیس بیمارستان‌های سبز" با حضور انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان اصفهان

پنل گفتگوی فناورانه با عنوان "نقش شرکت‌های دانش‌بنیان در تاسیس بیمارستان‌های سبز" با حضور انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان اصفهان، شرکت مهندسین مشاور همگون و شرکت سپنتا سلامت آیریک به عنوان سخنرانان و چندین شرکت دانش‌بنیان و فناور در حوزه ساختمان، غذایی و پزشکی با همکاری شرکت آسیاهایتک برگزار گردید.

آقای مهندس نجات‌بخش، رئیس هیات‌مدیره انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان اصفهان، ضمن خوش آمدگویی به حضار، انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان اصفهان را معرفی نموده و به ظرفیت‌های حوزه‌های مختلف در انجمن اشاره نمود.

خانم مهندس حجتی، نائب رئیس هیات‌مدیره شرکت سپنتا سلامت آیریک، به معرفی شرکت سپنتا سلامت آیریک پرداختند و در راستای صحبت‌های آقای مهندس نجات‌بخش، شرکت‌های عضو سپنتا سلامت را که توانایی و ظرفیت کافی جهت همکاری در تاسیس بیمارستان‌های سبز دارد را معرفی کردند.

شرکت هم اندیشان اوین تاک، نانو واحد صنعت پرشیا، نانو فراز سپاهان، شیرآلات شاران و .. از شرکت‌های حاضر در پنل گفتگوی تجاری بودند.

آقای مهندس ودادی، رئیس هیات‌مدیره شرکت مهندسین مشاور همگون، ضمن معرفی بیمارستان سبز و معرفی شرکت نیازها، محصولات و خدماتی که در بیمارستان‌های سبز مورد نیاز است را اعلام نمود و از شرکت‌های حاضر خواست که با توجه به موارد اعلام شده در زمینه‌های انرژی، آب، پساب، امحاء زباله‌های بیمارستانی، ساختمانی و ... تمامی جوانب را بسنجند و در تاسیس بیمارستان‌های سبز حضو نمایند.

امید است بتوانیم از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور ایرانی در تاسیس بیمارستان‌های سبز بهره‌مندی‌های لازم را ببریم و به بهترین نحو از دانش ایشان استفاده نمائیم.اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خیابان 12، ساختمان فراتحقیق، طبقه همکف

تلفن تماس: 03133932133

فکس : ۰۲۱۴۱۴۲۵۵۵۵ داخلی ۳۸۵۷۹

شماره همراه: 09134046840

ایمیل: info@isfahan.tech

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.